Zestaw podarunkowy KOKOSOWY

  • Dodaj recenzję:
  • 7882
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 54,00 zł
Zestaw podarunkowy
KOKOSOWYKsiążka - Cud oleju kokosowego
Olej kokosowy BIO dr Goerg 200ml
w opakowaniu prezentowym - do torebki dołączony jest karnecik.Idealny prezent - najwyższej jakości olej kokosowy tłoczony na zimno dr Goerg 200ml oraz książka cud oleju kokosowego, w której autor opisuje cudowne właściwości oleju.
Olej kokosowy nie bez przyczyny jest uważany za najzdrowszy olej na Ziemi! W tej książce Bruce Fife przedstawia dietetyczny plan wraz z dziesiątkami przepisów na przepyszne potrawy. Dzięki nim możesz doświadczyć uzdrawiających cudów oleju, który autor określa doskonałym, nazywając go jednym z najwspanialszych zdrowych produktów spożywczych stworzonych przez Boga.

Olej kokosowy premium bio z miąższu świeżo zebranych kokosów od dra Goerga cechuje się wysoką wartością biologiczną i jest bogaty w niezbędne do życia witaminy i pierwiastki - witamina B1, B2, B3, B6, C, E, kwas foliowy, wapń, żelazo, magnez, fosfor, potas, sód i cynk. Ponadto olej kokosowy poprawia przyswajanie witamin rozpuszczalnych w tłuszczach i pierwiastków takich jak magnez i wapń.

Olej kokosowy premium bio znajduje doskonałe zastosowanie w kuchni oraz jako środek pielęgnacyjny i prozdrowotny. Zawiera wiele wartościowych składników. Spróbuj wszechstronnego i skutecznego oleju kokosowego premium bio od dra Goerg i doznaj błogiej świeżości rodem z południowego Atlantyku.

Chcesz otrzymać wysokowartościowy, ekologiczny olej z kokosa w jakości premium, produkowany ze świeżo zbieranych kokosów, bogaty w witaminy, minerały i pierwiastki śladowe, charakteryzujący się wysoką wartością biologiczną? Jeśli tak, to trafiłeś właściwie!