Zestaw Aleppo II

  • Dodaj recenzję:
  • 7057
  • Producent: Aleppo
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 44,60 zł

ZESTAW MYDEŁ ALEPPO II

Zestaw promocyjny składa się z trzech mydeł o łącznej wadze 410g:

1 x Mydełko Aleppo 4% 100g trawa cytrynowa - naturalne mydło wyprodukowane na bazie czystej oliwy z oliwek, wzbogacone olejem laurowym (4%), z dodatkiem naturalnego olejku o zapachu trawy cytrynowej, bez środków konserwujących. Doskonałe dla skóry wrażliwej i alergików. Olej laurowy zapewnia właściwości antyseptyczne.

1 x Mydełko Aleppo - Oliwka & Laur z czerwoną glinką Terra Rossa 110g-To specjalne mydło z Aleppo jest produkowane zgodnie z tradycyjną, naturalną recepturą. Oliwa z oliwek czyści skórę i troszczy się o jej natłuszczenie. Dodatek rozdrobnionej czerwonej glinki zapewnia skórze odpowiednie ilości minerałów i pomaga regenerować skórę, usuwa podrażnienia skóry i absorbuje nadmiar warstwy tłuszczowej.

1 x Mydło Aleppo 100% 200g- naturalne mydło wyprodukowane na bazie czystej oliwy z oliwek (100%), bez dodatków zapachowych i środków konserwujących. Doskonałe dla skóry wrażliwej i alergików.

Mydła FINigrana®-Aleppo są produkowane od przeszło 1200 lat zgodnie z tradycyjną recepturą pochodzącą z syryjskiej miejscowości Aleppo. Produkcja mydeł odznacza się najwyższą jakością.

Mydła Aleppo dzięki swej delikatnej formule nadają się do każdego rodzaju skóry

Oliwa z oliwek oczyszcza skórę, zapewniając jej jednocześnie odpowiednie natłuszczenie. Olej laurowy zapewnia przyjemny zapach oraz odpowiada za właściwości antyseptyczne.

Stosowane do produkcji mydeł naturalne składniki roślinne zapewniają wyjątkową pielęgnację.