Kategorie

Varumin® 1+2 (50ml+200ml)

  • Kod: 8439
  • Dostępność: Jest Jest
  • Cena: 425,00 zł
  • szt.
  • Poleć produkt
Varumin®


 

Varumin® jest całkowicie naturalnym antyrakowym preparatem ziołowym w postaci roztworu doustnego.

Składa się z dwóch jednostek: Varumin® 1 i Varumin® 2, które należy łączyć i stosować razem.

Varumin® został wyprodukowany w 1985 roku, a w 2001 roku został oficjalnie zarejestrowany jako lek w Macedonii oraz dopuszczony do sprzedaży. Obecnie można zakupić go w ponad dziesięciu krajach.

Producentem i właścicielem oryginalej receptury Varuminu® jest koncern farmaceutyczny – INTER EVROGENEKS, Novo Selo, Macedonia, z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem w odkrywaniu i produkcji leków, suplementów diety, i herbat. Wszystkie produkty tej znanej firmy są produkowane według własnej i oryginalnej receptury. Firma zajmuje się również uprawą roślin leczniczych dla celów własnej produkcji.

Oryginalna receptura – skład i nazwa Varumin®, są opatentowane i chronione, stanowią wyłączną własność tej firmy. Varumin® jest przeznaczony do samodzielnego stosowania lub w połączeniu z innymi lekami na raka (chemoterapia) w zależności od potrzeby i przypadku nowotworu.

Jest stosowany w leczeniu wszystkich nowotworów we wczesnych fazach oraz w fazie przerzutów.

Varumin® stanowi złożoną mieszaninę opracowanych farmaceutycznie roślin leczniczych. Skuteczność Varuminu® od dawna jest znana i potwierdzona, zarówno w medycynie tradycyjnej, jak i naukowej. Zastosowane rośliny lecznicze nie były narażone na działanie substancji toksycznych, chemicznego, bądź biologicznego pochodzenia.

Pochodzenie składników i proces technologiczny obróbki roślin leczniczych gwarantują maksymalny i nieprzerwany efekt działania produktu. Pomimo unikalnego i bardzo złożonego składu ziołowego, mechanizm działania Varuminu® na komórki nowotworowe nie został dokładnie zdefiniowany.

Na podstawie badań klinicznych i wyników, które uzyskaliśmy od pacjentów, stwierdzono, że Varumin® ma wiele mechanizmów działania, czego wynikiem jest synergistyczna modulacja odpowiedzi immunologicznej oraz działanie antyproliferatywne na komórki nowotworowe. Takie działanie Varuminu® w połączeniu z niektórymi pozytywnymi efektami jego działania, świadczą o jego wyjątkowości i skuteczności, a także bezpieczeństwie, dzięki obecności wyjątkowego systemu bezpieczeństwa.

Działanie Varuminu® w połączeniu z kilkoma efektami jego działania świadczą o jego wyjątkowości i bezpieczeństwie.

Pacjenci odczuwają poprawę metabolizmu, zwiększenie apetytu, poprawę wyników morfologii, jak również lepsze tolerowanie skutków ubocznych chemioterapii i radioterapii.

Pozytywne efekty działania Varuminu® są widoczne godzinę po pierwszym podaniu

W Macedonii (w kraju, w którym produkuje się Varumin®), w Centrum Klinicznym w Skopje, są przeprowadzane badania kliniczne, które mają wykazać, jak i w jakiej mierze Varumin® może pomóc w leczeniu raka szyjki macicy wywołanego przez wirus HPV (Human papillomavirus), jak również skuteczność Varuminu® w leczeniu wielu innych rodzajów raka. W badaniach biorą udział najwybitniejsi specjaliści oraz ich współpracownicy z tej dziedziny medycyny.