Urządzenie wysokiej częstotliwości do masażu ciała

  • Dodaj recenzję:
  • 8606
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 189,00 zł

Urządzenie wysokiej częstotliwości do masażu ciała

Elektroterapia wysokiej częstotliwosci jest ważnym instrumentem upiększającym. Poprzez szklaną elektrodę - tubę płynie prąd wysokiej częstotliwości, dotykanie działającą elekrodą twarzy pozwala osiągnąć zamierzony efekt zabiegu.
1. Pomaga uspokoić nerwy i ma działanie znieczulające.
2. Wytwarza ozon celem sterylizacji, wspomaga leczenie ran oraz zamyka pory.
3. Zwiększa wydzielanie, wartość PH, sprawia, że skóra uzyskuje równowagę.
4. Przyspiesza cyrkulację krwi oraz poprawia metabolizm.
5. Ma działanie przeciwzmarszczkowe, ujędrniające i odmładzające.


Urządzenie wysokiej częstotliwości jest używana przez profesjonalistów do pielęgnacji skóry w celu leczenia i zapobiegania powstawaniu uporczywego trądziku, kurczenia rozszerzonych porów, zmniejszania widoczności zmarszczek i bruzd, redukcji opuchlizny pod oczami, usuwania ciemnego koloru spod oczu oraz nawet odmładzania kondycji skóry głowy i pielęgnacji mieszków włosowych dla uzyskania zdrowo rosnących włosów.

Taka forma zabiegu uważana jest za ponadczasową i istotną formą odmłodzenia skóry w branży kosmetycznej. Wysoka częstotliwość stymuluje komórki do odnowy i pomaga w polepszeniu jej stanu wraz ze wspomaganiem działania produktów do pielęgnacji skóry poprzez delikatne rozgrzewanie tkanek skóry.

Większość profesjonalistów używa tego urządzenia w salonach spa. Nasza przenośnia wersja urządzenia może być zakupiona zarówno przez profesjonalistę jak i użytkownika domowego - oznacza to, że urządzenie można użytkować samemu w domu bez nadzoru profesjonalisty!

Bezpieczna i łagodna siła oscylacji i dotleniania poprzez elektryczność wysokiej częstotliwości powoduje polepszenie cyrkulacji krwi, zwiększają produkcję kolagenu i elastyny, eliminuje toksyny i bakterie powodujące trądzik, sprzyja drenażu limfatycznemu, złuszcza martwe komórki naskórka i poprawia wchłanianie produktów kosmetycznych przez skórę. Główną czynnością wykonywana przez urządzenie jest działanie termiczne (wytwarzanie ciepła) i charakteryzuje się dużą szybkością oscylacji. Dzięki tej dużej szybkości drgań o wysokiej częstotliwości nie wywoływane są skurcze mięśni - zamiast tego działa to wyłącznie na tkanki skóry.