Świeca zapachowa z bio-stearyny SONATA KSIĘŻYCOWA

  • Dodaj recenzję:
  • 9128
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 40,28 zł

Świeca zapachowa z bio-stearyny

SONATA KSIĘŻYCOWA

 

100% roślinnej bio-stearyny i naturalnych olejków eterycznych z melisy, lawendy, ylang-ylang, drzewa sandałowego.

Świeca zapachowa SONATA KSIĘŻYCOWA wydziela uspokajający zapach, który przywraca dobre samopoczucie. Wykonana jest w 100% z roślinnej bio-stearyny i olejków eterycznych, pozyskiwanych głównie z kontrolowanych upraw biologicznych bądź dzikich zbiorów. Harmonizujące nuty lawendy i melisy wprowadzają w stan relaksu. Harmonizujący ylang-ylang i ciepły aromat drzewa sandałowego nadają zapachowi miękkości i łagodności.

Świeca nie kopci, paląc się równomiernie, spokojnym, jasnym płomieniem, dzięki czemu zapewnia przyjemny klimat wnętrz.

Świeca opakowana jest w słoik z grubego szkła z gumowym pierścieniem i praktycznym uchwytem, umożliwiającym ponowne, szczelne zamknięcie.

DZIAŁANIE AROMATERAPEUTYCZNE: pobudza zmysły, uspokajaja, relaksuje, harmonizuje, rozgrzewa, koi

UWAGA: świece należy palić pod nadzorem i w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt. Nie umieszczać płonącej świecy w pobliżu zasłon ani przy otwartym oknie. Zawsze umieszczać na ognioodpornym podstawku. Nie przenosić w trakcie palenia. Bawełniany knot należy przycinać do wysokości nie przekraczającej 1 cm długości.

Czas palenia: minimum 40 godzin.

Waga netto: 200 g

Informacje dodatkowe: Produkt ekologiczny. Nie zawiera substancji pochodzenia petrochemicznego, syntetycznych środków barwiących, zapachowych czy konserwujących. Odpowiedni dla wegan.