Sól himalajska w młynku

  • Dodaj recenzję:
  • 8398
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 11,25 zł

SÓL HIMALAJSKA GRANULAT

młynek mały 70g
ORYGINALNY PRODUKT Z HIMALAJÓW 

 

NAJZDROWSZA SÓL ŚWIATA!!!
Bez zanieczyszczeń chemicznych, nie wybielana.
Zawiera 84 naturalne minerały.
Z certifikatem pochodzenia i badaniem labolatoryjnym zawartości.
Kopie przesyłamy na życzenie!
Pierwotne żrodło życia, które liczy sobie 250 mln. lat.

Sól Himalajska Krystaliczna to najczystsza sól Ziemi. Absolutnie nieskazitelna i naturalna, powstała w miejscu, gdzie setki milionów lat temu energia słoneczna osuszyła pierwotny ocean. Posiada forme kryształkow o perfekcyjnej, szlachetnej podobnej do diamentu strukturze, kształtowanej pod wpływem ogromnych ciśnień.

Sól ta wydobywana jest z 400-600 metrow głębokości.

W przeciwieństwie do powszechnie używanego, szkodliwego chlorku sodu, himalajska sól krystaliczna wykazuje niezwykłe właściwości prozdrowotne.

Zawiera ona aż 84 minerały w formie koloidalnej, niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Mikroelementy mają postać drobnych cząsteczek, dzięki czemu mogą być z łatwością absorbowane przez komórki ludzkiego ciała.

 Sól Himalajska stosowana w kuchni, uzupełnia niedobory mikroelementów w codziennej diecie. W tym miejscu należy podkreślić iż Sól Himalajska nie posiada zanieczyszczeń jakimi są metale ciężkie, jak w przypadku soli morskiej. Zatopione tankowce uwalniają milony ton chemicznych substancji osadzają się w wodzie, z której czerpana jest następnie sól.

Sól Himalajska posiada biało-różowy kolor, jest on zależny od koloru skały z której pochodzi. Im bardziej różowy kolor tym więcej żelaza znajduje się w danej soli.

Sól Himalajska sprzedawana przez naszą firmę posiada CERTYFIKAT zawartości.

Wydobywana jest metodą konwencjonalną – ręcznie bez używania ładunków wybuchowych, płukana wodą i osuszana w słoncu.

Nie jest produktem rafinowanym ani też nie posiada żadnych wzbogaceń chemicznych. Nie jest wybielana.