Kategorie

PELOID - emulsja -pilling do ciała

  • Kod: 6386
  • Dostępność: Jest Jest
  • Cena: 22,37 zł
    • pojemność
    szt.
  • Poleć produkt

PELOID – emulsja  pilling do ciała

200ml, 450 ml

ŁAGODZĄ CODZIENNE ZMĘCZENIE NADAJĄC SKÓRZE ŚWIEŻY I JĘDRNY WYGLĄD

SKŁAD ; IŁ MORSKI , SÓL HIMALAJSKA- HALIT , ALGI ,WODA LAURENT

Historia i pochodzenie

Peloid skutecznie nawilżający preparat, jest na pierwszy rzut oka jedynie mulistym osadem z dna morskiego. Jednak po bliższych oględzinach okazuje się, że ta lecząca, chłodząca masa została wzbogacona w wapno, krzemionkę, jak rownież w substancje organiczne.  Peloid jest zaliczany do najczystszych produktów naturalnych na Ziemi. O jego wartości decyduje duża zawartość soli mineralnych, mikroelementów i witamin, pochodzących od mikroorganizmów oraz organizmów jednokomórkowych, a po ich rozkładzie tworzących ił gliniasty na dnie mórz. Nasz Peloid jest pozyskiwany z bogatych w prądy morskie okolic, dzięki czemu w tych miejscach rzadko gromadzą się metale ciężkie oraz inne szkodliwe substancje. Zaledwie nieliczne miejsca na ziemi spełniają dogodne warunki, by móc otrzymać czysty i całkowicie naturalny produkt, jaki oferuje Państwu nasza firma. Poza warunkami prądowymi decydujący wpływ na utworzenie takiego materiału biologiczego ma również temeratura wody. W takim ile gliniastym odkryto do tej pory 500 różnych kolonii bakteryjnych, z których niektóre wykazują działanie lecznicze w profilaktyce chorób skóry. Nasz  Peloid składa się w 2,58% ze składników organicznych, głównie tworzą go osady alg morskich. Algi są zaliczane do najlepszych składników odżywczych świata, pomimo iż nie posiadają korzeni i zawierają duże ilości związanych pierwiastków: organicznego jodu oraz bromu. Badania pokazują, że algi zawierają również oprócz polisacharydów, także kwasy glukuronowe, białka, składniki mineralne i kompleksy pierwiastków śladowych oraz aminokwasy. Algi maja zdolność wiązania metali ciężkich i radioizotopów, z których tworzą makromolekuły, których nie wykorzystuje nasz organizm, a wydala je. Działanie lecznicze peloidu jest znane i wykorzystywane od stuleci ze szczególnym naciskiem na właściwości hamujące procesy zapalne i łagodzące swędzenie. Dzięki tym właściwościom nasz Peloid doskonale nadaje się do regulowania procesów skóry.

Preparat stymuluje funkcje komórek skóry. Znacznej poprawie ulega elastyczność , jak rownież funkcje regeneracyjne największego organu naszego ciała, jakim jest skóra właśnie. W składzie naszego Peloidu znajduje się 500  gramów czystego naturalnego peloidu morskiego oraz 100 ml krystalicznej solanki. Do produkcji używana jest woda „Lauretana“ („najlżejsza woda Europy“) oraz importowana przez nas z Himalajów sól krystaliczna, halit, która obecnie jest dokładnie badana pod kątem chemicznym i biofizycznym. Nasza sól krystaliczna jest często stosowana w wielu gabinetach leczniczych w Europie! Szczególne jej zastosowanie obejmuje regenerację skóry.Wszystkie trzy składniki naszego Peloidu są najczystszymi jakościowo produktami naturalnymi. Każdy składnik sam w sobie doskonale nadaje się w terapiach skóry, jednakże połaczenie tych komponentów wraz z iłem gliniastym, wodą krystaliczną oraz z halitem pozwala uzyskać idealną kurację dla naszej skóry, zbliżoną właściwościami leczniczymi do Thalassoterapii**.Nasz Peloid charakteryzuje lakka konsystencja kremu, który dzięki temu może być oszczędnie nakładany cienkimi warstwami. Przysychająca warstwa peloidu doskonale łączy się ze skórą, co pozwala uniknąć bruzdkowania preparatu, jak to może mieć miejsce w przypadku innych peloidów zawierających sól krystaliczną. Laboratorium Morza Północnego dokładnie bada wykorzystywane przez nas iły gliniaste pod kątem zawartości chemicznej oraz właściwości fizycznych. Urząd Zdrowia  Aurich w BRD, bada nasz peloid pod kątem mikrobiologicznym. Badania dotyczą również jakości preparatu na linii produkcyjnej, co oznacza, że nasz produkt znajduje się pod ciągłą kontrolą, zarówno na etapie dostarczenia materiału do produkcji, jak również przy wydawaniu gotowego produktu.(dyplomowany chemik Monika Wilken)

Sklad: Il morski , Halit , woda Laurent,Algi

Stosowanie: Nakladamy na twarz , dekolt  i cale cialo cienka warstwe peloidu i pozostawiamy do wyschniecia.

Nastepnie zmywamy delikatnie  letnia woda poslugujac sie sciereczka z mikrofibry.

Zabiegi takie mozna stosowac 1 x w tygodniu by utrzymac zdrowya fakture skory i swiezy wyglad.

 

*Peloidy- obok wód mineralnych to najważniejsze naturalne tworzywa lecznicze, stosowane w peloidoterapii . Są to naturalne twory geologiczne powstałe przy udziale  wody i mikroorganizmów, które  używane są do   okładów.

**Thalassoterapia to upiększające i lecznicze zabiegi z wykorzystaniem bogatych w cenne składniki morskich dóbr: wody, alg, piasku.