Naturalny ekstrakt kurkumy Holy Lama Spice Drops

  • Dodaj recenzję:
  • 8758
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 35,25 zł

Spice Drops Turmeric - Kurkuma

5 ml

Ekstrat kurkumy
Spice Drops® Kurkuma dodaje koloru i smaku wszystkim rodzajom dań. Kurkuma jest także zasadniczym źródłem kurkuminy, która ma udowodnione antyoksydacyjne właściwości i jest wysoce ceniona w Ajurwedzie. Nasza metoda ekstrakcji zapewnia zachowanie wszystkich korzyści smakowych i zdrowotnych surowej kurkumy.

Dlaczego nie spróbować...
Ciasto kurkumowe: 100g mąki, 60ml wody, 8 kropel ekstraktu kurkumy, sól, pieprz czarny. Ugnieść razem wszystkie składniki aż w pełni się połączą. Pokryj okręgami z cebuli, małymi kwiatami kalafiora oraz pieczarkami. Smaż na gorącym płytkim oleju.

Spice Drops® jest skoncentrowanym ekstraktem zachowującym wszystkie naturalne właściwości oraz smak ziół, owoców, kwiatów.

Zalecane użycie
2 krople = 1/2 łyżeczki proszku z kurkumy  (opakowanie zawiera ok. 150 kropel)
Dla najlepszego rezultatu użyj pod koniec przygotowywania dania lub przed podaniem. Dla napojów - najpierw dodaj kroplę (jedną lub kilka) do pustego pojemnika/szklanki a następnie wlej napój.

Skład
Emulgator - Polisorbat 80 i ekstrakt z kurkumy (25%).

Spice Drops® łatwo mieszają się z wybranym daniem lub napojem. Dopasowujemy proporcje emulgatora odpowiednio do danego skoncentrowanego ekstraktu. Rozpuszczalny w wodzie i tłuszczach. Emulgator jest pochodzenia roślinnego.

BEZ SZTUCZNYCH BARWNIKÓW, BEZ SZTUCZNYCH KONSERWANTÓW, BEZ SZTUCZNYCH AROMATÓW, BEZGLUTENOWY

Przechowywanie
Przechowywać w zimnym, suchym i ciemnym miejscu. Wstrząśnij przed użyciem. Jeżeli jest odpowiednio przechowywany to zachowuje świeżość do 3 lat.