Kategorie

Keton malinowy 400 mg 120 tabletek

  • Kod: 7743
  • Dostępność: Jest Jest
  • Cena: 59,00 zł
  • szt.
  • Poleć produkt

Keton malinowy

400mg

Keton malinowy to naturalny sposób na osiągnięcie zamierzonej wagi. Pierwsze badania nad produktem zostały przeprowadzone w Ameryce. Testy nie wykazały negatywnych skutków ubocznych a właściwości odchudzające dały nadzieje na zmniejszenie otyłości w USA. Do Europy keton malinowy dotarł z pewnym opóźnieniem. Keton malinowy jest to składnik naturalnie występujący w owocach malin. Jednak aby dostarczyć ketonu odpowiednią ilość trzeba by zjeść ogromną ilość tych owoców. Tabletki zawierają skondensowaną ilość składnika, dlatego wystarczy 1 tabletka dziennie aby wystąpił efekt odchudzania.

Keton malinowy przyspiesza ludzki metabolizm. Pomaga organizmowi spalać zmagazynowany tłuszcz, nie pozbawiając go energii. Badania na grupie osób przeprowadzone w Ohio wykazały, że można schudnąć nawet 1kg na tydzień. Po 8 tygodniach uczestnicy testów mieli o około 5 % mniejszy poziom tkanki tłuszczowej. Keton malinowy ma także inne właściwości prozdrowotne. Udowodniono, że ma wpływ na zmniejszenie złego cholesterolu we krwi. Dodatkowo pozytywnie wpływa na pracę układu krążenia. Polifenole zawarte w malinach to wymiatacze wolnych rodników, przez co opóźnia się procesy starzenia.

Potwierdzone naukowo są również właściwości: przeciwzapalne, przeciwgorączkowe i obniżające ciśnienie. Maliny zawierają witaminy z grupy B, C, E, które korzystnie wpływają na układ odpornościowy. Zawarty w malinach potas reguluje gospodarkę elektrolitową.

Keton malinowy jest związkiem, który reguluje poziom adiponektyny, polipeptydowego hormonu, wytwarzanego i wydzielanego do krwi przez dojrzałe komórki tłuszczowe. Niski poziom adipodektyny jest uważany za czynnik prowadzący do rozwoju cukrzycy typu II.Nasze tabletki zawierają keton pochodzący z malin.

Dawkowanie: 1 tabletka dziennie rano lub przed treningiem.