Kamienie energetyzujące do wody - LIEBES - 200g

  • Dodaj recenzję:
  • 6154
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 32,00 zł
Kamienie energetyzujące
200g

„LIEBES”

Mieszanka tych kamieni szlachetnych wpływa na jasność umysłu, otwiera serce na ludzi, pomaga nabrać zaufania i wiary oraz pozbyć sie apatii. Regeneruje i dodaje nowej energii. Pomaga w pozytywnym myśleniu i podejmowaniu trafnych decyzji.

Po wypłukaniu w letniej wodzie, kamienie należy włożyć do dzbana z wodą (nie gazowaną) lub dużej szklanki.

Wypijamy zawsze rano i w ciągu dnia, najlepiej przed posiłkiem szklankę wody. Działanie kamieni poczujemy niebawem.

W skład mieszanki wchodzi: kalcyt pomarańczowy, kwarc różowy, granat.
KALCYT POMARAŃCZOWY
Równoważy emocje i pomaga usuwać strach. Rozwiewa ciemność i smutek. Jest dobrym kamieniem do medytacji ( relaksuje i wycisza).Pomaga w pozbyciu się starych przyzwyczajeń życiowych i wprowadzeniu nowych. Rozwija kreatywność, dodaje inspiracji, nowych pomysłów i twórczych projektów(zalecany dla twórców, naukowców, pisarzy).Zwiększa moc intelektualną. Kalcyt pomarańczowy wzmacnia trzecią czakrę- splot słoneczny. Można ułożyć kalcyt na czakramie koronnym- stymuluje wtedy wysokie częstotliwości myśli. Wzmacnia cały układ trawienny i stymuluje procesy samoouzdrawiania. Doskonały kamień dla chorych na osteoporozę oraz mających problemy ze stawami i ścięgnami. Oczyszcza i rozwija energię seksualną.
KWARC RÓŻOWY
Kwarc różowy składa się z krzemienia i tlenu, bogaty jest w mikroelementy. Kwarc ma szczególne właściwości lecznicze dla nerek i śledziony, jest stosowany w zwiększeniu płodności. Kwarc umieszczony na stoliku nocnym, stole w jadalni lub pokoju dziennym wzmacnia poczucie wspólnoty. Kwarc różowy uważany jest za kamień milości i przyjaźni, pomaga w usunięciu złości, zazdrości i nienawiści.
Nadaje sie wspaniale do energetyzowania wody pitnej, do zdobień mieszkania poprzez  wyłożenie fontanny/nawilżacza powietrza itd.
GRANAT
Chroni przed nieszczęściami i niebezpieczeństwami, pobudza do życia. Jest kamieniem opiekuńczym- chroni przed nieszczęściami i różnymi niebezpieczeństwami. Korzystnie wpływa na strukturę krwi, pobudza krążenie. Zalecany przy anemii, apatii, wyczerpaniu- szczególnie dla rekonwalescentów. Pomocny w problemach popędu płciowego i chorobach narządów rodnych. Stymuluje prace czakry seksualnej i radości życia. Pobudza wewnętrzny ogień Kundalini( który jest źródłem sił witalnych człowieka). Daje pewność siebie i rozwija intuicję. Wspomaga rozwój wyobraźni i wizualizacji - stymuluje twórczość . Wzmacnia energię. Wskazany dla osób zniechęconych do życia.