Hildegard von Bingen – krem z arniką 250ml

  • Dodaj recenzję:
  • 5529
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 30,33 zł

Hildegard von Bingen – krem z arniką 250ml 


Krem z arniką i olejem z rokitnika zwyczajnego jest idealnym i uniwersalnym produktem do pielęgnacji ciała. Nadaje się do wszystkich rodzajów skóry. Ma doskonałe właściwości pielęgnacyjne. Krem zapewnia równowagę nawilżenia skóry. Zapobiega utracie elastyczności i relaksujące skórę. Zawiera wiele substancji czynnych, które działają przeciwobrzękowo, przeciwzapalnie i przeciwbólowo. Związki czynne arniki są dobrze wchłaniane przez naskórek, docierają do naczyń włosowatych, wzmacniają ich ścianki i w przypadku uszkodzeń zapobiegają przenikaniu przez nie osocza. Dzięki temu przyspieszają wchłanianie się krwiaków i sińców oraz łagodzą ból w chorych miejscach. Dodatkowo mają właściwości przeciwzakrzepowe, więc zapobiegają niewydolności żył.

Dobry dla Twojej skóry!
Każdego dnia!

 

INCI: Aqua, Cetaryl Alcohol, Glycery Stearate, Paraffinum Liquidum, Propylene Glycol, Parfum, Glycine Soya Oil, Dehydroacetic Acid, Benzoic Acid, Helianthus Annuus Seed Oil, Hippophae Rhamnoides Fruit Extract, Lecithin, Armica Montana Flower Extract, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Hydrogenate Palm Glycerides Citrate, Beta-Carotene Sodium Hydroxide.

 

Hildegarda z Bingen jest jedną z najważniejszych kobiet europejskiego średniowiecza. Głoszono również publicznie, że Kościół właśnie jej jako pierwszej pozwolił wstąpić do klasztoru.

Hildegarda z Bingen żyła w latach 1098 - 1179 u Sióstr Benedyktynek w Bingen. Jej głównym zaineresowaniem była opieka i leczenie chorych za pomocą roślin, ziół i korzeni.

Na podstawie zapisków Hildegarde von Bingen zostały opracowywane kremy pielęgnacyjne. Są doskonałe w leczeniu skóry wrażliwej i suchej, a nawet skóry dojrzałej. Problemy skórne spowodowane brakiem odpowiedniego nawilżenia, znikają przez zastosowanie kremu pielęgnacyjnego Hildegardy von Bingen.