Kategorie

Metody Płatności

System płatności w naszym sklepie wybierasz sam.

EMIL – zestaw śniadaniowy - pudełko+butelka 0,3 L

  • Kod: 5255
  • Dostępność: Jest Jest
  • Producent: Emil
  • Cena: 60,44 zł
    • Rodzaje
    szt.
  • Poleć produkt

 

EMIL – zestaw śniadaniowy 0,3l

 

Praktyczny "zestaw startowy" Emil składa się z:

 

1x butelka 0,3l

1x lunch box z PP (15x11x5cm)

1x korek z PP

2x pojedyncze zamknięcie PP

 

(Wszystkie tworzywa sztuczne są wytwarzane z nieszkodliwego materiału PP)

 

 

W butelkach istnieje prosta zasada: "Jesteś tym z czego pijesz". Wiele opakowań do napojów zakłóca ich smak, są niehigieniczne, a także zawierają szkodliwe substancje. Pijąc tylko ze szklanej butelki poznasz prawdziwy smak napoju.

Butelki z serii „Emil die Flasche”® to nowoczesne rozwiązanie dla wszystkich, którzy pragną zdrowo i ekologicznie żyć. Są odpowiednie zarówno dla dorosłych jak i dzieci. W przeciwieństwie do innych, papierowych bądź plastikowych opakowań, butelki z serii „Emil die Flasche”® są higieniczne i, co  niezwykle ważne, nie wchodzą w reakcję z napojami oraz nie zmieniają ich smaku. Ogromną zaletą tych butelek jest możliwość ich wielokrotnego użycia dzięki łatwemu czyszczeniu. Można je myć ręcznie pod bieżącą wodą z odrobiną płynu do mycia naczyń, a także w zmywarce.

Dzięki skutecznemu utrzymywaniu wysokiej lub niskiej temperatury napoju, butelki z serii „Emil die Flasche”® świetnie sprawdzają się równe do gorących napojów (do tem. 60°C) takich jak herbata czy kawa, jak i do zimnych, np: wody, soków czy mleka.

Szklana butelka jest chroniona przed rozbiciem przez termorękaw wykonany z mocnego i w pełni nadającego się do ponownego przetworzenia polipropylenu. Podobnie jak wszystkie inne opakowania szklane, także opisywane butelki nadają się w 100 procentach do przetworzenia, dzięki czemu są szczególnie przyjazne dla środowiska.


Podkreśla to także założycielka i dyrektor zarządzająca Emil Vertriebs-GmbH, Agnes Ziegleder-Weiß: "Chcemy uzyskać bardziej harmonijną więź ze środowiskiem. Nasz pojemnik na napoje jest tak pomyślany, aby zarówno dzieci, jak i dorośli mogli zabrać picie ze sobą z domu, a następnie wrócić z butelką. Ma ona być łatwa w czyszczeniu i przystosowana do wielokrotnego użytku.”

 

Podsumowując, szklana butelka „Emil die Flasche”® jest:


* absolutnie bez smaku i bardzo higieniczna
* przejrzysta i odporna na zarysowania
* wolna od szkodliwych substancji, takich jak bisfenol A i aldehyd octowy
* można myć w zmywarce do 60°C
* nadaje się do herbaty, soku, mleka i innych napojów
* w pełni biodegradowalna i przyjazna dla środowiska
* tkanina wykonana w 100% z poliestru (można prać w pralce w temperaturze 30°C)