Kategorie

DL-fenyloalanina (DLPA) 750mg 60 kapsułek Biovea

  • Kod: 7708
  • Dostępność: Jest Jest
  • Cena: 80,10 zł
  • szt.
  • Poleć produkt

DL-fenyloalanina (DLPA) 750 mg
60 kapsułek wegetariańskich


 
• Łagodzi ból przewlekły
• Zwiększa energię
• Łagodzi objawy depresji
• Poprawia nastrój
• Poprawia funkcje psychiczne
• Poprawia wygląd bielactwa
 
Co to jest DL - fenyloalanina ?
 
DL - fenyloalanina jest to uśmierzający ból dodatek, który zawiera dwie formy aminokwasu fenyloalaniny. Forma " L " jest naturalną substancją, znaleźć ją można w żywności bogatej w białko, jest odpowiedzialna za poprawęnastroju, podnosząc substancjie chemiczne w mózgu, takie jak dopamina i noradrenalina. " D " forma fenyloalaniny wytwarza się ją syntetycznie w laboratorium,  blokuje enzym systemu nerwowego, który wzmacnia sygnały bólowe. W skrócie, DL - fenyloalanina może zapobiec podziałom naturalnych substancji chemicznych w mózgu.
 
DL - fenyloalanina łączy "L" i "D" formy fenyloalaniny, aby pomóc złagodzić depresję i drobne dolegliwości fizyczne.
 
DL - fenyloalanina często stosowana jest w celu poprawy nastroju i koncentracji uwagi i / lub łagodzenia bólu. L-fenyloalanina jest prekursorem neuroprzekaźników, które mogą zwiększyć nastrój, energę psychiczną i stan świadomości.  D - fenyloalanina hamuje rozpad naturalnych endorfin przeciwbólowych, z których mogą korzystać osoby z przewlekłym bólem, bez skutków ubocznych leków na receptę . DL - fenyloalanina może działać bardzo dobrze z innymi lekami / suplementami / ziołami.
 
DL - fenyloalanina może pomóc w następstwie :
 
Złagodzenia uczucia depresji: Podczas badań klinicznych badano wpływ suplementów z DL- fenyloalaniną na zmiany nastroju . Na przykład fenyloalanina jest przekształcana do innego aminokwasu zwanego tyrozyną, który jest następnie przekształcany do trzech neuroprzekaźników o nazwie L- dopa, adrenalina i noradrenalina. Według badań DL - fenyloalanina jest stosowana do łagodzenia objawów związanych z depresją, podnosząc poziom epinefryny.
 
Pomóc złagodzić ból przewlekły : Mimo iż badania sa cały czas prowadzone, istnieją pewne dowody, że DL - fenyloalanina może pomóc w leczeniu niektórych rodzajów bólu przewlekłego, w tym bólów mięśni, napięcia przedmiesiączkowego i dolegliwości związanych z zapaleniem stawów, utrzymującego się zapalenia o nazwie enkefalinaza.

Zwiększenia koncentracji : Niektóre badania wykazały, że ludzie, którzy doświadczają niskie poziomy aminokwasów, takich jak fenyloalanina, mogą mieć trudności z koncentracją. Uważa się, że DL -fenyloalaninę pomaga doprowadzić do równowagi przemian chemicznych w mózgu, co może prowadzić do zwiększonej koncentracji również u osób z ADHD.
 
Poprawić wygląd bielactwa : Badania potwierdzają, że w połączeniu ze światłem ultrafioletowym  UVA) terapia DL - fenyloalaniną może pomóc aktywować komórki odpowiedzialne za pigmentację u dorosłych i dzieci.

 

Jedna kapsułka zawiera: DL-fenyloalanina 750mg
Inne składniki: HPMC (kapsułka wegetariańska), stearynian magnezu, krzemionka. 

Dawkowanie: 1 do 3 kapsułek dziennie. 

 
Ostrzeżenie: Zawiera fenyloalaninę. Nie może być stosowana przez chorych na Fenyloketonurię, kobiety w ciąży, może zajść w ciążę lub karmiących piersią, lub biorących leki antydepresyjne, zawierające inhibitory MAO lub SSR. Jeśli masz wysokie ciśnienie krwi należy skonsultować się z lekarzem. TRZYMAĆ Z DALA OD DZIECI. Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu.