Kategorie

CitroPlus® BIO tabletki

  • Kod: 7126
  • Dostępność: Jest Jest
  • Producent: GSE
  • Cena: 67,05 zł
    • opakowanie
    szt.
  • Poleć produkt

CITRO PLUS®

EKSTRAKT - WYCIĄG Z PESTEK GREJPFRUTA

NATURALNY ANTYBIOTYK – NAJMOCNIEJSZY ANTYOKSYDANT W SPRZEDAŻY

PRODUKT BIO

 

75tabl a 500mg

 

 

CitroPlus® 800 – zawiera czysty koncentrat z pestek grejfruta. Produkt ma działanie antybakteryjne, antywirusowe, przeciwgrzybiczne, przeciwpasożytnicze. Posiada bezpośredni wpływ na zapobieganie powstawaniu komórek rakowych. Swoje właściwości potwierdza w bezpośrednim wzmacnianiu systemu immunologicznego – jest jednym z najmocniejszych naturalnych antyoksydantów.

Preparat CitroPlus® produkowany jest z owoców pochodzących z upraw biologicznych i zawiera wartościowe bioflawonoidy z grejpfruta.

Poszukiwania roślinnych substancji czynnych doprowadziły w latach 80tych do gruntownych badań owoców cytrusowych. Poświęcono przy tym wiele uwagi metabolitom wtórnym, np. grupie flawonoidów. Flawonoidy to stosunkowo duże molekuły roślinne, które występują w nadziemnych partiach roślin. Wyjątkowo duże ilości flawonoidów znajdują się zwłaszcza w pestkach i skórkach owoców i warzyw, a więc w tych częściach, które najczęściej wyrzucamy, na skutek czego często spożywamy niewystarczające ilości flawonoidów w naszym pożywieniu codziennym. Podobnie jak w przypadku witamin, flawonoidy uczestniczą w licznych procesach przemiany materii w naszym ciele. Z tego też względu te składniki ochronne powinny być dostarczane naszemu organizmowi w wystarczającej ilości. Duże znaczenie ma tutaj zdrowe odżywianie. Jednakże z różnych względów samo zdrowe odżywianie często okazuje się być niewystarczające. Dlatego też zaleca się wspierać organizm dodatkowo poprzez dostarczenie substancji witalnych w formie suplementu diety.

Grejpfruty stosowane do produkcji preparatu CitroPlus® pochodzą wyłącznie z upraw biologicznych. Dzięki temu możliwe jest pozyskanie ekstraktu z nasion grejpfruta, który spełnia wysokie wymogi rozporządzenia ekologicznego Wspólnoty Europejskiej. Sprzedaż GSE potwierdzona jest certyfikatem BCS Öko-Garantie Nürnberg (stacja kontrolna Öko DE-001).

Przetwórstwo grejpfrutów z upraw biologicznych, tak jak cały proces produkcji preparatu CitroPlus® odbywa się w certyfikowanych zakładach na terenie Niemiec, zgodnie z najostrzejszymi wytycznymi odnośnie higieny. Produkcją ekstraktu zajmuje się firma farmaceutyczna. Wysoka jakość preparatu CitroPlus® zapewniona jest dzięki ciągłym kontrolom i analizom niezależnych, renomowanych laboratoriów. Każda partia jest dokładnie kontrolowana pod kątem składników i pozostałości po procesie produkcyjnym. Gwarantujemy, że oferowany przez nas ekstrakt nie zawiera żadnych sztucznych konserwantów. Oprócz dokładnej analizy składu pod kątem substancji szkodliwych, sprawdza się też każdą partię pod względem występowania konserwantów. Dzięki temu jest udokumentowane, że ekstrakt nie zawiera chlorku benzetoniowego, triklosanu oraz pestycydów chlorowych i fosforowych pochodzenia organicznego.

ZAWARTOSĆ: maltodekstryny, acerola, ekstrakt z pestek grapefruita, środek antyzbrylający: wosk palmowy, dwutlenek krzemu.

Dzienna zalecana dawka zawiera: 

Witamina C  (z aceroli) 51mg

Bioflavonoidy 30 mg

Wartość energetyczna : 47kJ/11kcal

Białka <0,02g

Węglowodany 2,7g

Tłuszcz <0,04g

Stosowanie : 3 x dziennie po 2 tabletki najlepiej przed posiłkiem, popijając wodą.

Zaleca się stosowanie przypadkach niedoczynności systemu immunologicznego, częstych przeziębieniach , w chorobach pasożytniczych. Doskonale zdaje egzamin jako naturalny antybiotyk .

Producent: GSE – RFN

Produkt nie zawiewra żadnych domieszek chemicznych . Produkcja odbywa się w koncernie farmaceutycznym , w którym możliwe jest zachowanie absolutnej antyseptyczności i każda partia zertyfikowana na podstawie badań labolatoryjnych.

Data przydatności do spożycia podana jest na opakowaniu.

Przechowywać w chłodnym i ciemnym miejscu po otwarciu i chronić przed dziećmi.