Kategorie

CitroPlus® 800 BIO - ekstrakt z pestek grejpfruta

  • Kod: 7127
  • Dostępność: Jest Jest
  • Producent: GSE
  • Cena: 94,05 zł
    • pojemność
    szt.
  • Poleć produkt

CITRO PLUS® 800
Ekstrakt-wyciąg z pestek grejpfruta.
Naturalny antybiotyk – Najmocniejszy antyoksydant w sprzedaży.

Nie zawiera alkoholu. Produkt BIO

50ml, 100ml, 250ml

 

 

CitroPlus® 800 zawiera czysty koncentrat z pestek grejfruta. Produkt ma działanie antybakteryjne, antywirusowe, przeciwgrzybiczne, przeciwpasożytnicze. Posiada bezpośredni wpływ na zapobieganie powstawaniu komórek rakowych. Swoje właściwości potwierdza w bezpośrednim wzmacnianiu systemu immunologicznego – jest jednym z najmocniejszych naturalnych antyoksydantów.

Preparat CitroPlus® produkowany jest z owoców pochodzących z upraw biologicznych i zawiera wartościowe bioflawonoidy z grejpfruta.

Poszukiwania roślinnych substancji czynnych doprowadziły w latach 80. do gruntownych badań owoców cytrusowych. Poświęcono przy tym wiele uwagi metabolitom wtórnym, np. grupie flawonoidów. Flawonoidy to stosunkowo duże molekuły roślinne, które występują w nadziemnych partiach roślin. Wyjątkowo duże ilości flawonoidów znajdują się zwłaszcza w pestkach i skórkach owoców i warzyw, a więc w tych częściach, które najczęściej wyrzucamy, na skutek czego często spożywamy niewystarczające ilości flawonoidów w naszym pożywieniu codziennym. Podobnie jak w przypadku witamin, flawonoidy uczestniczą w licznych procesach przemiany materii w naszym ciele. Z tego też względu te składniki ochronne powinny być dostarczane naszemu organizmowi w wystarczającej ilości. Duże znaczenie ma tutaj zdrowe odżywianie. Jednakże z różnych względów samo zdrowe odżywianie często okazuje się niewystarczające. Dlatego też zaleca się wspierać organizm dodatkowo poprzez dostarczenie substancji witalnych w formie suplementu diety.

Grejpfruty stosowane do produkcji preparatu CitroPlus® pochodzą wyłącznie z upraw biologicznych. Dzięki temu możliwe jest pozyskanie ekstraktu z nasion grejpfruta, który spełnia wysokie wymogi rozporządzenia ekologicznego Wspólnoty Europejskiej. Sprzedaż GSE potwierdzona jest certyfikatem BCS Öko-Garantie Nürnberg (stacja kontrolna Öko DE-001).

Przetwórstwo grejpfrutów z upraw biologicznych, tak jak cały proces produkcji preparatu CitroPlus® odbywa się w certyfikowanych zakładach na terenie Niemiec, zgodnie z najostrzejszymi wytycznymi odnośnie do higieny. Produkcją ekstraktu zajmuje się firma farmaceutyczna. Wysoka jakość preparatu CitroPlus® zapewniona jest dzięki ciągłym kontrolom i analizom niezależnych, renomowanych laboratoriów. Każda partia jest dokładnie kontrolowana pod kątem składników i pozostałości po procesie produkcyjnym. Gwarantujemy, że oferowany przez nas ekstrakt nie zawiera żadnych sztucznych konserwantów. Oprócz dokładnej analizy składu pod kątem substancji szkodliwych sprawdza się też każdą partię pod względem występowania konserwantów. Dzięki temu jest udokumentowane, że ekstrakt nie zawiera chlorku benzetoniowego, triklosanu oraz pestycydów chlorowych i fosforowych pochodzenia organicznego.

Składniki:
Najważniejszymi składnikami ekstraktu CitroPlus® są metabolity wtórne, tzw. flawonoidy, takie jak np. naringina, izonaringina, neohesperydyna i inne, w roztworze roślinnej gliceryny. Zawartość flawonoidów z grejpfruta w preparacie CitroPlus® wynosi 800 mg / 100 ml. Ze względu występowania w składzie naturalnego ekstraktu roślinnego możliwe jest powstawanie mętnego osadu. Nie ma to jednak wpływu na jakość produktu.

Do produkcji ekstraktu używane są tylko i wyłącznie rośliny czyste biologicznie z ekologicznie certyfikowanych upraw. Pochodzenie surowca jest dokumentowane, by zachować całość procesu produkcji jako BIO.

Skład: Gliceryna roślinna , woda, ekstrakt z pestek Grejpfruta, środek antyoksydacyjny (kwas askorbinowy)

800mg Bioflavonoide / 100ml = 19,5mg , Vitamina C = 73mg/100ml

Wartość energetyczna: = 22kJ/6kcal
Białka <0,00g
Węglowodany 1,0g
Tłuszcz <0,0g

Stosowanie: 3 razy dziennie 15 kropli, rozcieńczyć w ½ szklanki wody lub innego napoju.

Zaleca się stosowanie przypadkach niedoczynności systemu immunologicznego, częstych przeziębieniach, w chorobach pasożytniczych. Doskonale zdaje egzamin jako naturalny antybiotyk.

Producent: GSE – RFN

Produkt nie zawiera żadnych domieszek chemicznych . Produkcja odbywa się w koncernie farmaceutycznym, w którym możliwe jest zachowanie absolutnej antyseptyczności i każda partia certyfikowana na podstawie badań laboratoryjnych.

Data przydatności do spożycia podana jest na opakowaniu.

Przechowywać w chłodnym i ciemnym miejscu po otwarciu i chronić przed dziećmi.