BasenPlus koncentrat zasadowy Odkwaszenie Promocja -50%

  • Dodaj recenzję:
  • 6159
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 132,73 zł 66,36 zł
BasenPlus

 

BasenPlus – aktywna woda zasadowa

Termin ważności 14.12.2017r.

 

 

 

Inwestycja w Twoje zdrowie: utrzymaj równowagę środowiska kwasowo-zasadowego dzięki BasenPlus.

 

Środek ten przenika do komórek i odkwasza zarówno tkankę łączną (zewnątrzkomórkowo) jak i również sama komórkę (wewnątrzkomórkowo).

 

Równowaga kwasów i zasad wewnątrz i na zewnątrz środowiska komórkowego jest istotnym czynnikiem długotrwałego zdrowia i sprawności.

 

 

Charakterystyka BasenPlus

 

Dlaczego zasadowe nie jest równe zasadowemu!

 

Określając wartość pH danej cieczy mierzy się występowanie wolnych jonów wodoru (H+). Im więcej jonów wodoru, tym bardziej kwaśna jest ciecz.

 

We wnętrzu zdrowej komórki panuje lekko-zasadowy ładunek ujemny. Tylko wtedy przemiana materii może właściwie funkcjonować. W przypadku gdy w danej komórce długotrwale występuje zbyt wiele jonów wodoru to posiada ona zbyt dużo dodatniego ładunki. Mówimy wtedy o przekwaszeniu. Wewnątrzkomórkowa przemiana materii jest przez to silnie ograniczona. W tym stanie zasadowe pierwiastki takie jak wapń, magnez, sód lub potas prawie w ogóle nie są w stanie przeniknąć do komórek, gdyż same noszą ładunek dodatni. Tym samym oferowane środki zasadowe i wiele innych medykamentów również nieomal że nie mogą przeniknąć w głąb komórki, gdyż udaremnia im to elektromagnetyczna blokada membrany komórkowej. W przypadku przekwaszenia mogą poprzez kanały jonów membrany komórkowej przeniknąć prawie tylko ujemnie naładowane cząsteczki.

 

Odzyskaj równowagę kwasowo-zasadową dzięki aktywnej wodzie zasadowej

Dokładnie tu znajduje zastosowanie zjonizowana woda zasadowa. Zawiera wysoką ilość ujemnie naładowanych jonów, mianowicie jonów OH- (jony wodorotlenku). Są one przyciągane przez dodatnio naładowane jony wodoru H+ występujące u komórek, które utraciły balans pH. Tym sposobem możliwe jest przeniknięcie poprzez elektromagnetyczną barierę membrany komórkowej. Zjonizowana woda zasadowa jest zatem najefektywniejszym sposobem, by przywrócić równowagę pH wewnątrz komórek. Poprzez połączenie jonów H+ i OH- otrzymujemy jako produkt końcowy H2O (wodę).

 

 

 

Woda nie jest równa wodzie!

 

Woda i życie

Woda jest nasza najważniejszą substancja odżywczą i podstawowym wymogiem każdego życia. Nasze dobre samopoczucie w sposób istotny uzależnione jest od czystej, wolnej od substancji szkodliwych wody pitnej. Zachowanie dobrego zdrowia jest możliwe tylko przy pomocy wody o wysokiej jakości.

 

Woda i zdrowie

Wysoka jakość wody oznacza nie tylko czystość, lecz również optymalną strukturę (rodzaj i wielkość klastrów wody) i wysoki potencjał oksydacyjno-redukcyjny. Taka woda nie jest już tylko wodą – jest prawdziwym artykułem żywnościowym, który może spełniać wszystkie swoje zadania co do oczyszczania i transportu!

Zwykła woda z wodociągu jest słaba energetycznie i nie jest w stanie w pełni spełniać tych zadań.

 

Woda i porządek

W bogatej w energię wodzie panuje harmoniczna struktura. Jest to woda żywa, która służy również komunikacji w naszym organizmie. Klastry są wystarczająco małe, by łatwo przenikać przez membrany komórkowe. Dopiero wtedy woda, którą pijesz, przenika szybko do Twoich komórek, nasycając je. Dopiero od czasów Batmanghelidjego i Emoto wiadomym jest, że ilość wody, którą pijemy, nie jest jedynym czynnikiem decydującym. Dobra woda umożliwia nie tylko poprawne funkcjonowanie przemiany materii, lecz również lepszą harmonię pomiędzy ciałem, duszą i umysłem. W przypadku wielu chorób dochodzi do utraty lub zmiany tej harmonicznej struktury.

 

BasenPlus – dobra woda

BasenPlus jest produktem wysoce zasadowym o dużym potencjale redox oraz strukturze małych klastrów. Posiada również inne zalety, które czynią go wysoce jakościowym. Zasadowe, ujemnie naładowane jony absorbowane są przez nasz organizm w zaledwie kilka sekund po wypiciu i przenikają szybko w te miejsca i do tych komórek, gdzie są najpilniej potrzebne.

Sposób użycia: 1-2 razy dziennie 25ml rozpuszczone w 1000 ml wody.