Ajurwedyjska pasta do zębów bez fluoru Herbdent

  • Dodaj recenzję:
  • 8073
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 15,98 zł


Ajurwedyjska pasta do zębów bez fluoru Herbdent z wapniem
80ml/100gProdukty do higieny jamy ustnej Herbdent.
Nasze wspaniałe produkty pochodzą z jednej z najstarszych ajurwedyjskich firm w Indiach, która jako pierwsza zdobyła patent na ziołowe pasty do zębów. Pasta Herb Dent jest produkowana zgodnie ze starożytną wiedzą ajurwedyjską i zgodnie z najnowszymi odkryciami naukowymi.
Produkty podlegają ścisłej i regularnej kontroli jakości. Są zgodne z wymogami ostrych kryteriów kosmetyków naturalnych.
Pasta Herb Dent bardzo delikatnie czyści zęby i pozostawia przyjemny, świeży smak. Obecność naturalnych składników chroni przed zapaleniem dziąseł, zapobiega krwawieniom, zmniejsza wrażliwość zębów, zapobiega osadzaniu się kamienia i nieświeża oddech. Neem zawarty w produkcie jest stosowany w profilaktyce i leczeniu zapalenia dziąseł. Wapń wzmacnia szkliwo zębów i dziąsła. Amla, lukrecja i mięta daje przyjemny, świeży smak. Substytut cukru ksylitol jest otrzymywany z kory brzozowej i zapobiega próchnicy. Pasty zawierają wysoki procent cennych składników, nasze produkty są również bardzo ekonomiczny w użyciu. Nie stosujemy chemicznych dodatków w naszych pastach.


Odświeżająca ajurwedyjska pasta do zębów zawiera w swym składzie wiele ekstraktów roślinnych i ziół o właściwościach kojących i pielęgnacyjnych. Ekstrakty z korzenia lukrecji, Amla, Neem zapobiegają infekcji, krwawieniom dziąseł i rozwojowi próchnicy, pomagają wzmocnić wrażliwe dziąsła. Pasta do zębów jest bardzo przyjemna i tworzy łagodną pianę, nie zawiera chemicznych środków spieniających, bez fluorków i bez konserwantów. Delikatny dodatek olejku z mięty pieprzowej zapewnia długotrwały świeży oddech. Ze względu na naturalne składniki w stosowaniu pasty do zębów jest bardzo ekonomiczne.
Dodatek wapnia wzmacnia szkliwo, wypełniając mikroubytki. Zalecamy, aby stosować żel do zębów rano lub w ciągu dnia. Wieczorem polecamy pastę do zębów z wapniem - najlepiej nadaje się do delikatnego i dokładnego czyszczenia zębów.

INCI: Aqua, Calcium Carbonate, Sorbitol, Glycerin, Silica, Cocamidopropyl Betaine, Cellulose Gum, Sodium Saccharine, Natual Colour Spinach
(Wasser, Calcium Carbonate, Sorbitol aus pflanzlicher Stärke, pflanzliches Glycerin, Silica, Coca Betaine, Cellulose Gum,  Sodium Saccharine, Naturfarbstoff)